انرژی درمانی چیست؟

کتاب های استاد آرام در زمینه های انرژی درمانی , هیپنوتیزم, قانون جذب , روانشناسی انرژی , مغناطیس درمانی, طب گیاهی , موفقیت و .. می باشد. آنچه در فضا توسط این چرخها جذب میشود اصطلاحاً پرانا گفته میشود. در درمان بیماری هائی که ریشه عصبی دارند (مانند سردردهای عصبی و بعضی از آسم ها) بسیار کمک کننده می باشد. ریشه چاکرا (مولادارا) در قاعده ستون فقرات قرار دارد و با انرژی، بقا، ثبات، راحتی و ایمنی همراه است. دانشمندان در سال ۱۹۹۹به خواص بی نظیر کریستال پی بردند و از آن زمان به بعد برای تزئین و دکوراسیون حجم وسیعی از منازل مسکونی از این سنگ قیمتی و ارزشمند استفاده می شود. لازم به ذکر است که آب سطح شعور بسیار زیادی دارد؛ ما میتوانیم بهخاطر نیت و هدف خاصی این کار را شروع کنیم و وضو بگیریم و قبل از انجام دادن کاری که در نظر داریم نیت را در دل زمزمه کنیم. در روایتی دیگر آمده است که: «وضو گرفتن بر روی وضوی قبلی نوری است بر روی نور و هرکس بدون اینکه احتیاج به وضوی جدید پیدا کند وضوی خود را تجدید نماید، خدای عزوجلّ نیز بدون طلب استغفار و بخشایش توبه او را تجدید مینماید»(3).

این انگشتان نیز همانند دیگر انگشتان دست از پایین شروع شده و به وسیله دو بند انگشت، به سه بخش پایینی، میانی و بالایی تقسیم بندی می گردد. از این علم به عنوان تجویزهای تکمیلی در بهبود بیماری ها نیز استفاده می شود. علاقمندان برای شرکت در دوره با مرکز تجسم خلاق تماس بگیرند. در این مرحله اولین همسویی ریکی و مراقبه استاندارد ریکی آموزش داده می شود تا برای ۲۱ روز یا ۴۰ روز انجام شود و ارگان های حیاتی بدن با فرکانس جدید زندگی به هماهنگی بیشتری برسد. امام رضا(ع) فرمودند: «خداوند فرمان به وضو داده و نماز را با وضو شروع کرده است تا بنده به هنگام ایستادن در پیشگاه خدا و مناجات با او، طاهر و پاک و مطیع امر او و از پلیدیها و نجاسات پاک باشد»(4). پیامبرگرامیاسلام(ص) فرمودند: «هرکس به هنگام وضو ساختن ذکر خدا را بگوید، تمام بدنش پاک گردیده است».(5) همچنین امام صادق(ع) میفرمایند: «هر کس به هنگام وضو ذکر خدا را بگوید، مانند ایناست که غسل کرده باشد». در این مقاله ابتدا چاکراهای بدن را توضیح میدهیم و سپس تاثیر وضو بر آنها را بررسی میکنیم. انجام وضو و داشتن تکرار و مداومت در آن نهتنها خاصیت تمیزکنندگی دارد بلکه آب سرد که اکسیژن بیشتری دارد، درمانی قوی و حفاظ مؤثری در برابر میکروبها است.

این روش درمانی هیچگونه عارضه جانبی ندارد. با تمرکز بر روی یک مسئله خاص هنگام فشار دادن این نقاط، یک سیگنال به آمیگدالا ارسال میکنیم. در واقع می توان گفت که ریکی مانند یک قلم ساده می ماند ولی پرانیک مانند یک جعبه مداد رنگی ست که برای هر درمان شما از یک قلم خاص و یک رنگ مخصوص به خودش در درمان بیماری استفاده می کنید. چاکراهای فرعی فک، تأثیر مستقیمی روی سیستم اعصاب و حافظه دارند(11).از نظر علمی آب قادر است مقدار زیادی انرژی در خود ذخیره سازد. درست مانند یک ساختمان، اطمینان از اینکه چاکراهای شما دارای پایه محکمی هستند، نشان از آن دارد که کلیه چاکراها در وضعیت سالم قرار دارند. بنابراین چاکراهایی باز، متعادل، قوی و پر انرژی باعث به جریان در آمدن انرژی حیات در بدن و احساس سلامت و شفا میگردد به عبارتی از دیدگاه جریان و تاثیرات انرژی حیاتی چاکراها مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. در مکاتب هندی ساختار یا کالبدشناسی بدن انسان از چند لایه مادی و انرژی تصورشده که به لایه مادی آن به این اعتبار که درنهایت، بدن انسان از همان مواد و عناصر موجود در مواد غدایی، اما با یک نظم مولکولی متفاوت، تشکیل شده است، کالبد غذایی هم گفته میشود.

ما پیشنهاد میکنیم یک دوره ۲۱ روزه (بدون وقفه) برای دائمالوضو بودن را در برنامه زندگی خود قرار دهید و شاهد تغییرات عالی باشید. ↑ ۹٫۰ ۹٫۱ «حکایت انرژی درمانی در یک مناظره خواندنی». ضرورت کمک به کشورهای در حال توسعه- یکی دیگر از شرکت های بسیار موفق در زمینه انرژی های تجدیدپذیر، (Solar Electrical Light Fund(SELF می باشد. از طریق سکون و تمرکز فکر،طبیعت و سرشت تحت کنترل آگاهی قرار می گیرد.در مدیتیشن،گذشته و آینده وجود ندارد. دانش و آگاهی از چیزی میتواند اعتقاد و التزام انسان را نسبت به آن افزایش دهد و دید انسان نسبت به موضوع مربوطه را وسیعتر گرداند. از نظر اسلام، داشتن وضو امری است پسندیده تا آن حد که در آموزههای دینی ما، دایمالوضو بودن یک ارزش به حساب میآید. هر بار که فرد وضو میگیرد تغییرات شگفتانگیزی در جریان انرژیکی صورت میگیرد. مفاصل آسیب­ دیده: مفاصل گردن مثل هر مفصل دیگری که به دلیل افزایش سن روی حرکات مفصل تاثیر گذاشته و ایجاد درد می­کند فرسوده می­شود. تمام توصیههای اسلام برآمده از وحی و متکی بر حکمتحضرت حق هستند، به این معنا که هر یک از این دستورات بر مصالحی واقعی و حکیمانه بنا شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید