اسرار کهن، حقیقت انرژی درمانی – راستمرد

پلاسما بخار یونیزه یا بخاری از ذرات دارای بار مثبت و منفی بوده و با پلاسمای خون تفاوت دارد. همه این ها برای آن است که ” سالک خود را از بند افکار و تصاویر ذهنی برهاند و به نوعی سکوت و عزلت برسد که در ورای تفکر یا تعمق بر روی موضوعی یا مضمونی قرار دارد. شیوه ی دیگر احاطه کردن پیرامون خود با رنگ هایی است که انرژی شما را کامل می کند و نتیجه ای را که می خواهید به شما بدهد. شما در هر سن و سالی که هستید میتوانید با آموزشهای این کتاب کارهای فوق العاده ای انجام دهید و بسیاری از ناراحتی ها و بیماریهای خود و دیگران را درمان کنید. رنگ های معمولی: نارنجی ، قرمز ، زرد ، قهوه ای و چند رنگ دیگر. باید چشم انسان شرطی شود و بهتر است توسط عینک های مخصوص لنز های رنگی این کار انجام شود. این کار به ویژه در مورد بیمارانی که بسیار ضعیف بوده و یا به شدت تخلیه شده اند، انجام می شود. باید بیان کنیم که انرژی درمانی یک شیوه درمانی جدید است و به مطالعات بیشتری نیاز دارد تا بتوانیم با قطعیت بیشتری در مورد میزان اثرگذاری آن صحبت کنیم.

حالات شعف ، سبکی ، رهایی درونی ، کاهش نگرانی و اضطراب و افسردگی،اعتماد به نفس،حضور در لحظه و نهایتا مراقبه این بیماران را سخت مورد تاثیر قرار داده است.ضمنا در گروه های تمرینی،به تناسب،یک تا سه نفر از افراد سالم نیز در جمع بیماران قرار داشتند،تا اثر بخشی تمرینات بر روی بیماران بیشتر قابل مشاهده باشد. افراد آشنا با علوم باطنی، همسران خود را ترغیب می کنند تا در دوران بار داری به چیز های زیبا نگاه کنند، موسیقی های موزون گوش دهند و افکار و احساسات مثبت داشته باشند، اعمال بالا نه تنها بر چهره و ظاهر جنین، که بر تمایلات و استعداد های ذهنی و عاطفی او نیز اثر می گذارد. این دو ارتباط بسیار نزدیکی با هم دارند، به همین دلیل هر عاملی که بر یکی تأثیر گذارد دیگری را نیز متأثرخواهد کرد. تاثیرات: این چاکرا به احساس یگانگی و جدایی مربوط است و ارتباط ما را با زمین و همچنین با پدرمان نشان میدهد. ما به روشهای مختلف این موجودات ماورایی را با خود همراه میکنیم، از جمله بودن در باشگاههای تفریحی، کافهها، و رستورانها، چون در این مکانها انرژی منفی زیادی وجود دارد، و الکل توان دفاعی ذهنتان را پایین میآورد. ما میتوانیم این انرژی را برای شفا یافتن و رسیدن به تعادل به کار ببریم.

۳- چنان که گفتیم، حکمت دستورات دینی دارای مراتب مختلفی است که همزمان با هم در مراتب مختلف آفرینش ساری و جاری هستند و هیچ کدام نافی و مزاحم دیگری نیست؛ برای مثال اگر دلایل زمین شناختی وقوع زلزله کشف می شود و ساختن بناهای ضدّزلزله رواج می یابد؛به این معنا نیست که باید منکر اثر انجام برخی گناهان در وقوع زلزله شویم چراکه همان خدایی که زلزله را با انجام بعضی گناهان بندگانش مرتبط کرده است؛ حکمت هایی را نیز در علوم تجربی عادی قرار داده است که اگر انسان ها با تلاش به آنها دسترسی پیدا کنند از فواید آن بهره خواهند برد اگرچه نهایتا قدرت مطلق، خدای متعال است و هر گاه صلاح بداند تمام این علوم در برابر کبریای او مهمل و بی اثر خواهند شد. در حال حاضر، باید بیان کنیم که نمیتوان از انرژی درمانی به عنوان درمان قطعی بیماری سرطان نام برد و هم اکنون هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا وحود ندارد. ولی در این میان سوال اصلی این است که آیا این تکنیک درمانی حقیقت دارد و یا همچون “قضیه چاکراها” خرافاتی بیش نمیباشد؟

در باورهای سنتی معنوی هند باستان که حدود پنج هزار سال قدمت دارد از نوعی انرژی کیهانی بنام پــــرانا (perana) سخن گفته اند که این انرژی کیهانی تشکیل دهنده و منشاء اصلی حیات قلمداد میشود. این روش از این نظر که از نقاط انرژی چاکرا برای آزاد کردن انرژی مسدودشده استفاده می کند، به روش ریکی شباهت دارد. همچنین درمانگر می تواند برای باز کردن انسدادهای انرژی، از سنگ های مقدس نیز روی نقاط مختلف چاکرا استفاده کند. از هزاران سال پیش، تمدن های كهن، در درمان امراض و بیماری ها همواره به عوامل غیرمادی و باطنی توجه داشته اند. رها شدن از این انرژیِ سیاه، دشوار است مگر اینکه درمان های معنوی نظیرِتمرینِ معنوی یا به صورتِ خاص، آب نمک درمانی انجام گیرد. هر کدام از این هفت چاکرا با اندام های خاصی در بدن و الگوهای احساسی و فیزیولوژیکی پیوند دارند. کارشناسان مشاهده کرده اند که هر انسانی توسط کالبد درخشانی از جنس انرژی احاطه شده که به درون بدن نیز نفوذ می کند و کالبد بیو پلا سمیک نامیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید